“Pysznie”

Maszoperia, Restauracja Kawiarnia
Nr 7 wśród 47 Restauracje (Hel)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019

Bardzo duze porcje. Sandacz po staropolsku nnie pokonal. Mozliwosc zapakowania reszty jedzenia na wynos. Duzy plus. Sledz po kaszubsku tez smaczny. Polecam.

Dziękujemy, Agus D

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciłam do tego miejsca po 8 latach . Wystrój i atmosfera bez zmian , cudownie . Zupki , rybna i flaki z kalmarów tak pyszne jak pamietam . Halibut z grilla rewelacja , rozczarowana byłam natomiast pstrągiem z grilla z owocami ale może kwestia gustu .

Dziękujemy, nemesiis
Zrecenzowano 6 września 2019

Klimatyczne, lokalne miejsce urządzone w stylu rybackim.
Szybka i miła obsługa.
Polecam: raki, filet z flądry z pieczarkami lub dorsza na szpinaku z mozzarela.
W dodatków ziemniak zapiekany.
I koniecznie do popicia piwo po kaszubsku czyli z wiśniówką :)

Dziękujemy, BeataO77
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie bardzo dobre, świetna obsługa i niesamowity klimat. Ryba świeża a porcje duże. Dobre piwo i duży wybór win. Polecam serdecznie

Dziękujemy, Zawierucha
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza ryby. Wszystko świeżutkie, duże porcje. Cena adekwatna do jakości. Krótki czas oczekiwania. Najlepsze piwo wiśniowe na Helu (z wiśniowką, nie kompotem).
Życzliwa obsługa. Piękny wystrój. Warto odwiedzić Hel dla samej restauracji.
Polecam!

Dziękujemy, Marta W

Maszoperia, Restauracja Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Maszoperia, Restauracja Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!