“Powrót do wspomnień ”

Maszoperia, Restauracja Kawiarnia
Nr 7 wśród 47 Restauracje (Hel)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wróciłam do tego miejsca po 8 latach . Wystrój i atmosfera bez zmian , cudownie . Zupki , rybna i flaki z kalmarów tak pyszne jak pamietam . Halibut z grilla rewelacja , rozczarowana byłam natomiast pstrągiem z grilla z owocami ale może kwestia gustu .

Dziękujemy, nemesiis

Zrecenzowano 6 września 2019

Klimatyczne, lokalne miejsce urządzone w stylu rybackim.
Szybka i miła obsługa.
Polecam: raki, filet z flądry z pieczarkami lub dorsza na szpinaku z mozzarela.
W dodatków ziemniak zapiekany.
I koniecznie do popicia piwo po kaszubsku czyli z wiśniówką :)

Dziękujemy, BeataO77
Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie bardzo dobre, świetna obsługa i niesamowity klimat. Ryba świeża a porcje duże. Dobre piwo i duży wybór win. Polecam serdecznie

Dziękujemy, Zawierucha
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza ryby. Wszystko świeżutkie, duże porcje. Cena adekwatna do jakości. Krótki czas oczekiwania. Najlepsze piwo wiśniowe na Helu (z wiśniowką, nie kompotem).
Życzliwa obsługa. Piękny wystrój. Warto odwiedzić Hel dla samej restauracji.
Polecam!

Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Zupa z łososia w dwóch wersjach: łagodnej i pikantnej. Obydwie bardzo smaczne. Na drugie danie: dorsz i sandacz po staropolsku. Obydwie ryby były pyszne. Miła obsługa. Klimatyczna restauracja z historią. Polecamy. Natalia i Mateusz

Dziękujemy, Mateusz_i_Natalia

Maszoperia, Restauracja Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Maszoperia, Restauracja Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!