“Miejsce z klimatem na dary morza”

Maszoperia, Restauracja Kawiarnia
Nr 7 wśród 47 Restauracje (Hel)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Klimatyczne, lokalne miejsce urządzone w stylu rybackim.
Szybka i miła obsługa.
Polecam: raki, filet z flądry z pieczarkami lub dorsza na szpinaku z mozzarela.
W dodatków ziemniak zapiekany.
I koniecznie do popicia piwo po kaszubsku czyli z wiśniówką :)

Dziękujemy, BeataO77

Zrecenzowano 2 września 2019

Jedzenie bardzo dobre, świetna obsługa i niesamowity klimat. Ryba świeża a porcje duże. Dobre piwo i duży wybór win. Polecam serdecznie

Dziękujemy, Zawierucha
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, zwłaszcza ryby. Wszystko świeżutkie, duże porcje. Cena adekwatna do jakości. Krótki czas oczekiwania. Najlepsze piwo wiśniowe na Helu (z wiśniowką, nie kompotem).
Życzliwa obsługa. Piękny wystrój. Warto odwiedzić Hel dla samej restauracji.
Polecam!

Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Zupa z łososia w dwóch wersjach: łagodnej i pikantnej. Obydwie bardzo smaczne. Na drugie danie: dorsz i sandacz po staropolsku. Obydwie ryby były pyszne. Miła obsługa. Klimatyczna restauracja z historią. Polecamy. Natalia i Mateusz

Dziękujemy, Mateusz_i_Natalia
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Regularnie tu wracam. Ja, rodzina i znajomi. Co roku raz-dwa musimy to pobiesiadować. Śledź+pulki --- co tu gadać : prima sort i zawsze smaczne. Ryby (faworyt to łosoś w sosie z pieprzem i sandacz z kurkami) świetne i nigdy nie było wpadki. Obsługa życzliwa i pomocna, doświadczona - od lat fajne dziewczyny. Wnętrze bardzo przytulne i w klimacie morskim, dużo stołów i zakamarków do dyspozycji gości. Jest to lokal, który trzyma klasę, ma świetnego kucharza (pani nie zmieniła się od 15 lat i niech tak dalej pozostanie !!) i gwarantuje dobre wrażenia i wspomnienia. Może i ma konkurencję w Helu, ale my zawsze trafiamy do Maszoperii. Lokal czynny cały rok - warto wiedzieć ;-)))
Oczywiście, ktoś powie, że nie jest tanio (ryby na ciepło). Ale spróbujcie i zrozumiecie czemu nie jest tanio. Nie jest też drogo !

Dziękujemy, Albert S

Maszoperia, Restauracja Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Maszoperia, Restauracja Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!