“Smacznie”

Gwiazda Morza Restauracja
Nr 30 wśród 44 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Zrecenzowano 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze kanapki ze śledziem na Helu.Gorąco polecam.Bardzo miła obsługa, właścicielka dba o klientów,uśmiechnięta.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Bernie161
Zrecenzowano 23 lipca 2017

Dobre jedzenie w dobrej cenie. Polecam placki ziemniaczane po węgiersku. Ciekawy wystrój lokalu wewnątrz. Dużo starych przedmiotów związanych również z Helem.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, marcinkusz
Zrecenzowano 27 lipca 2015

Jeśli chodzi o tą restaurację to zwie się Stella Maris,jedzenie jest średnie,zależy chyba d kucharza który gotuje,np zupa borowikowa to zupa z proszku,drugie dania są dość dobre choć porcje nie za duże,zupa rybna zależy kto gotuje raz dobra na rosołku a raz jakieś bełty zaprawiane octem czy innym kwasem,podobnie z pizzą,raz super wypieczona a czasem ciasto surowe-chyba się spieszą za bardzo czasami.Kiedyś zamówiliśmy drinka z sokiem wiśniowym,dostaliśmy drinka z sokiem zagęszczonym rozrobionym wodą takim jak dodają do piwa,piwo z wiśniami dobre.Naleśniki z farszem też różnie,piszę że z pieczarkami dostajemy dodatkowo z mięsem.Jeśli chodzi o obsługę często bywa nie uśmiechnięta i jakaś zamyślona.Kiedyś zamówiliśmy sałatkę z tuńczykiem,był upieczony z wierzchu w środku surowy niestety.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, Beata K

Gwiazda Morza Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Gwiazda Morza Restauracja? Podziel się wrażeniami!