“Smacznie i niedrogo”
Restauracja Checz — recenzja

Restauracja Checz
Nr 4 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Fast Food
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Sympatyczna obsługa kelnerska, czas oczekiwania na obiad raczej średni (około trzydziestu minut), zamówione napoje oraz flaki otrzymaliśmy szybko. Jedzenie smaczne, porcje w sam raz na obiad - pojedliśmy ale nie przejedliśmy się.

Dziękujemy, Mariusz F

Byliśmy w tej restauracji tylko raz natomiast miejsce na zewnątrz na stalowych krzesłach i z plecionym obrusikiem było bardzo klimatyczne. Pyszna herbata z korzennymi przyprawami i cytrusami, jedzenie w porządku, tylko czas oczekiwania był bardzo długi o czym nie zostaliśmy poinformowani na początku i trochę się niecierpliwiliśmy bo byliśmy bardzo głodni (na zamówione danie czekaliśmy około godziny). Obsługa miła.

Dziękujemy, mameg82

Bardzo dobra panierowana ryba, porcje odpowiednie, ceny są w porządku. Obsługa szybka i dobrze zorganizowana, spośród kilku odwiedzonych restauracji na Helu chyba Checz przypadł mi do gustu najbardziej.

Dziękujemy, Gabriela K

Polecam domowe pierogi . Karkówka z grila , frytki chrupiące . Lody i ciasto . Kawa dobra i mocna . Stojak ma rowery

Dziękujemy, Stanislwa J

Krótki pobyt w Helu zakończyliśmy w Restaurscji na deptaku Checz , jedliśmy sandacza z grilla i dorsza e cieście po Helsku chyba się nazywał . Ruby smaczne . Ogólnie przyjemne miejsce zwłaszcza na zewnątrz w ogródku przy lampie grzewczej . Pozdrawiam

Dziękujemy, Szroberts

Restauracja Checz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Checz? Podziel się wrażeniami!