“rodzinny obiad”
Restauracja Checz — recenzja

Restauracja Checz
Nr 4 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Fast Food
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Bardzo dobra panierowana ryba, porcje odpowiednie, ceny są w porządku. Obsługa szybka i dobrze zorganizowana, spośród kilku odwiedzonych restauracji na Helu chyba Checz przypadł mi do gustu najbardziej.

Dziękujemy, Gabriela K

Polecam domowe pierogi . Karkówka z grila , frytki chrupiące . Lody i ciasto . Kawa dobra i mocna . Stojak ma rowery

Dziękujemy, Stanislwa J

Krótki pobyt w Helu zakończyliśmy w Restaurscji na deptaku Checz , jedliśmy sandacza z grilla i dorsza e cieście po Helsku chyba się nazywał . Ruby smaczne . Ogólnie przyjemne miejsce zwłaszcza na zewnątrz w ogródku przy lampie grzewczej . Pozdrawiam

Dziękujemy, Szroberts

Natrafiłam tutaj na pyszną rybę - dorsza w pesto, solidna porcja a cena dość atrakcyjna. Miła obsługa kelnerska, fajna atmosfera (budynek wygląda dość ciekawie, szczególnie z zewnątrz).

Dziękujemy, Kasia Ć

Smaczne, gęste flaki. Ostatnio jadłem też halibuta w panierce i szarlotkę, wszystko mi smakowało. Oczekiwanie umiliła mi świetna obsługa i pyszne piwko pszeniczne.

Dziękujemy, Darek W

Restauracja Checz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Checz? Podziel się wrażeniami!