“Dobrze a nawet bardzo dobrze”
Restauracja Checz — recenzja

Restauracja Checz
Nr 4 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Fast Food
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Witam, spędziliśmy miły weekend w Helu , w apartamentowcu nie było restauracji wiec korzystaliśmy z restauracji Checz wydała nam się odpowiednia . Miley lokal w lokalnym stylu brakuje takich na wybrzeżu . Jedliśmy tam śniadania z rana i obiadokolacje przez dwa dni. Wszystko smaczne ładnie podane . Mieliśmy różnorodne dania , ryby , zakąski , i raz kaczkę . Pozdrawiamy panie kelnerki szkoda ze nie zapamiętałam imion. Pozdrawiam

Dziękujemy, Samanta R

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo tłuste, ryby wręcz kapały się w oleju, czas oczekiwania ponad godzina, lemoniada to zwykła woda z cytryną. Smaczne były tylko surówki.

Dziękujemy, Majkel B
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo ładny wystrój, miła obsługa. Dla jedzenia ocena jw. 4/5.
Dobre, ale można znaleźć na Helu lepsze. W każdym razie można tu zjeść smacznie w miłym otoczeniu.
Polecam.

Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Super klimat, jedzenie smaczne i szybko podane, ale przede wszystkim obsluga zasluguje na oklaski. Muzyka dodaje uroku.

Dziękujemy, Weronika S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Stołowaliśmy się w weekend sierpniowy.
Klimatyczny budynek, w środku i na zewnątrz.
Obsługa miła, sprawna.
Ryba sporej wielkości, w przystępnej cenie. Bardzo smacznie do tego można wypić regionalne piwo.
PS. Na zdjęciu kufle Tyskiego, ale w środku piwo regionalne. Mały minus za kufle.

Dziękujemy, Grzegorz88

Restauracja Checz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Checz? Podziel się wrażeniami!