“Super!”
Restauracja Checz — recenzja

Restauracja Checz
Nr 4 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Fast Food
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Super klimat, jedzenie smaczne i szybko podane, ale przede wszystkim obsluga zasluguje na oklaski. Muzyka dodaje uroku.

Dziękujemy, Weronika S

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Stołowaliśmy się w weekend sierpniowy.
Klimatyczny budynek, w środku i na zewnątrz.
Obsługa miła, sprawna.
Ryba sporej wielkości, w przystępnej cenie. Bardzo smacznie do tego można wypić regionalne piwo.
PS. Na zdjęciu kufle Tyskiego, ale w środku piwo regionalne. Mały minus za kufle.

Dziękujemy, Grzegorz88
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy lokal dziś zaraz po plażowaniu . Przyjemnie chłodno w środku i z boku na tarasie . Chyba klimatyzowane wszystko. Wzięliśmy tradycyjnie po zupie rybnej i ja łosoś z grilla partnerka sandacza . Wszystko ładnie podane, frytki do tego i sałatka warzywna . Cenowo okej . Piwa mają tam duży wybór ale regionalne było dobre i chłodne , polecam

Dziękujemy, Maciej M
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Polecam ten lokal , dobry halibut , zupa żurek pychota . Dzieci miały porcje mniejsze z flądry , zadowolone z braku ości , miło i przyjemnie spędziliśmy czas

Dziękujemy, MuszynsRenia
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Ciekawy wygląd restauracji, w środku panuje przyjemny klimat. Obsługa sprawna i miła, obiad był smaczny a porcja solidna, ceny też nie najgorsze jak na taką lokalizację

Dziękujemy, Anita G

Restauracja Checz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Checz? Podziel się wrażeniami!