Hel

“Świetny klimat. ”

Captain Morgan Pub Restauracja Hotel
Nr 5 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak i ceny w porządku, za to bardzo urzekł mnie klimat. Porcje wydają się nie duże, jednakże ja się najadłam, a nie chwaląc się spust mam obsługa miła, możliwość płatności kartą, co wbrew pozorom istotne, bo w większości miejsc na Helu wymagają tylko gotówki. Czas oczekiwania ok 20min

Dziękujemy, veah87

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Zamówiliśmy z żoną która karmi piersia karkówkę. Musiała być nie pierwszej świeżości ponieważ po jej zjedzeniu i żonę i mnie dopadł ból brzucha. Porażka nie polecam.

Dziękujemy, Grzegorz8222
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jeszcze nigdy nie spotkalem sie z tak niemila obsluga, pani przy kasie byla wyjatkowo nieprzyjemna, zdecydowanie nie polecam.

Dziękujemy, gczepiel
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne, ale nie odbiega jakościowo od innych restauracji. W lokalu bardzo duża ilość bibelotów, które raczej odstraszają niż zachęcają do jedzenia (duża ilość rzeczy - dużo kurzu). Obsługa miła.

Dziękujemy, micheaszPL
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Turyści nie kłamali, warto tutaj zjeść. Klimatycznie, serwetka wyrównała uskok w drewnianej podłodze, po prostu chcieliśmy tu zjeść. Śledź po kaszubsku wyborny. Dorsz dobrze przypieczony, bez ciężkiej paniery, a i zwykłego kotleta też można zchrzanić, nie tutaj. Polecamy.

Dziękujemy, Asior2755

Captain Morgan Pub Restauracja Hotel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Captain Morgan Pub Restauracja Hotel? Podziel się wrażeniami!