“Mega jedzonko 👍”
Admiral Nelson Pub — recenzja

Admiral Nelson Pub
Nr 9 wśród 47 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo POLECAMjeździmy na Hel co roku i zawsze tam wpadamy,rybka
,zupka,,sałatka mięsko,,no o i oczywiście piwko,,wiec jak najbardziej zapraszam.

Dziękujemy, rudytattoo

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania chłodne, ryby i frytki ociekaja tłuszczem, niemila właścicielka. W sałatce cezar bardzo mało kurczaka, sama sałata. Nie polecam.

Dziękujemy, marzena379
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Gastronomicznie knajpa trzyma poziom. Burgerek dobry jak na nadmorskie warunki, cena mogłaby być trochę niższa. Jako ciekawostka, knajpa życzy sobie 50 groszy za plasterek cytryny do wody. Trochę niesmak pozostał

1  Dziękujemy, phlpprod
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Hel to jedno z najcudowniejszych miejsc w naszym pięknym kraju. Można tu wspaniale spędzić czas no i przepysznie zjeść w Pubie Admirała Nelsona.
Od wielu lat zawsze zamawiam tu zupę Admirała, która jest najlepszą zupą rybna jaką kiedykolwiek jadłam.
Jeśli chodzi o zupy to muszę wspomnieć także o pomidorowej, która przywołuje wspomnienia pomidorówki mojej mamy i przyznaje, że w obu wydaniach są znakomite!
Pozostałe dania to także mistrzostwo świata - wielkie podziękowania dla Kucharza :).
W Nelsonie dzięki przemiłej obsłudze jako gość czuje się wyjątkowo.
Polecam!!!

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano 23 lipca 2019

Super miejsce, przemiła atmosfera i pyszne jedzonko. Zawsze tam wracam będąc w Helu. Zupa Admirała wymiata strogonow oraz rybki najlepsze. Gorąco polecam

Dziękujemy, PiotrW1767

Admiral Nelson Pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Admiral Nelson Pub? Podziel się wrażeniami!