“Więcej smażonych ości niż ryby”
Fala Smażalnia ryb — recenzja

Fala Smażalnia ryb
Nr 2 wśród 47 Restauracje (Hel)

W sobotę 21.09 będąc na Helu , postanowiliśmy wraz z żoną zjeść rybę ,decyzja padła na smażalnię Fala, ponieważ miała bardzo dobre opinie i to nas zgubiło. Na początku kiedy Pani spryskiwała stół środkiem do mycia, to przy okazji nas także popsikała, nic nie mówiąc, widocznie tak miało być. Na początek zamówiliśmy rosół z pstrąga, oraz smażoną fladrę,lokalna ryba, do tego frytki i surówka. Rosół był lekko chłodny,w smaku OK. NATOMIAST SMAŻONA FLĄDRA , okazała się opieczonym szkieletem z malutkimi kawałkami mięsa, które było niedopieczone i niedoprawione, szybko domówiłem schabowego, żeby cokolwiek zjeść na obiad, kotlet okazał się typowy odgrzewany catering, ale to nic. Na koniec poszedłem do toalety, tam znowu porażka, jest tak duża że ledwo się mieści WC,nic więcej nie chce mi się pisać. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM,JEDZENIE NIEDOBRE I DROGO

Dziękujemy, fakttt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Martyna K, Kierownik ds. gości, Fala Smażalnia rybOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Na wstępie zaznaczę, że nie przyszedł Pan do restauracji, w której kelner wskazuje stolik, lecz do smażalni ryb. Siadanie na brudne stoliki jest tylko i wyłącznie Pana brakiem kultury. Obsługa zawsze w pośpiechu stara się, aby stolik dla Gości był czysty, tak więc w tym przypadku mógł Pan poczekać na czysty, wolny stół. Pisanie, że ktoś Pana bez słowa popsikał środkiem odkażającym, nieżrącym jest po prostu śmieszne. Wstyd, że trzeba to pisać dorosłym ludziom. W naszym menu nie posiadamy rosołu z pstrąga, nawet Pan nie wiem co u nas jadł, tak jest Pan zorientowany. Temperatury zup są kontrolowane zanim wyjdą z kuchni i zapewniam, że 21.09 wszystkie były gorące. Nie naszą winą jest, że flądra posiada ości, jest wrzesień i przyrost mięsa nie jest taki jak w lipcu i sierpniu, nie będzie ona miała pół kilo mięsa. Gdyby była niedosmażona, mięso nie odchodziło by od ości, a zjadł Pan bez problemu całą. Po prostu się Pan nie zna. Na kotlet schabowy czekał Pan 15 min, nie są one odgrzewane lecz robione na zamówienie. W złości człowiek napisze wszystko, żeby tylko oczernić. Co do rachunku... Drogo?? Te grosze, które u nas Pan zapłacił nasi stali Goście zostawiają naszej obsłudze w formie napiwku.
Napomnę, że do lokalów gastronomicznych przychodzimy w celach konsumpcyjnych, a nie oddawania potrzeb fizjologicznych. Skoro mieszczą się tam mamy z dziećmi, mieszczą się również tacy ludzi jak Pan. Najwidoczniej weekend się Panu nie udał, skoro wylał Pan swoje zakłamane żale tutaj.

Bardzo smaczne, lokalne rybki, nienachalny wystrój, przemiła obsługa. Byliśmy z 2 miesięcznym bombelkiem. Dziękujemy.

Dziękujemy, gabrielh648137

W tym lokalu można zjeść naprawdę przepyszną świeżą rybę. Znakomity dorsz bałtycki oraz miruna, wszystko w chrupiącej bezglutenowej panierce. Rybę wyróżniało to, że nie ociekała tłuszczem co zazwyczaj się zdarza nad polskim morzem, także kolejny plus ! Bardzo duży wybór dodatków. Lokal charakteryzuje również duży wybór lokalnego piwa, które jest przepyszne. Jedyny minus to obsługa, która nie była dla nas szczególnie miła i odpowiadała od niechcenia na zadane pytania. Za cały obiad na dwie osoby zapłaciliśmy 88 zł.

Dziękujemy, karina_grzembska
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie , dorsz bałtycki nie jest utopiony w oleju. Wyjątkowy smak. Śledź zakąska tez pyszny.

Dziękujemy, MichJaku
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi we wrześniu, poza sezonem.
Filety z flądry bardzo smaczne, dobrze doprawione, ryba rozpływała się w ustach. Ziemniak z masłem bardzo smaczny, opiekane ziemniaki również dobrze doprawione, nie za tłuste. Surówki smaczne.
Dania podane bardzo szybko i estetycznie, obsługa miła.
Ceny raczej takie jak wszędzie.
Polecamy, przy kolejnej wizycie na Helu wrócimy.

Dziękujemy, ewelina796

Fala Smażalnia ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fala Smażalnia ryb? Podziel się wrażeniami!