“Cudowne miejsce”
Fala Smażalnia ryb — recenzja

Fala Smażalnia ryb
Nr 2 wśród 47 Restauracje (Hel)

Bardzo smaczne, lokalne rybki, nienachalny wystrój, przemiła obsługa. Byliśmy z 2 miesięcznym bombelkiem. Dziękujemy.

Dziękujemy, gabrielh648137

W tym lokalu można zjeść naprawdę przepyszną świeżą rybę. Znakomity dorsz bałtycki oraz miruna, wszystko w chrupiącej bezglutenowej panierce. Rybę wyróżniało to, że nie ociekała tłuszczem co zazwyczaj się zdarza nad polskim morzem, także kolejny plus ! Bardzo duży wybór dodatków. Lokal charakteryzuje również duży wybór lokalnego piwa, które jest przepyszne. Jedyny minus to obsługa, która nie była dla nas szczególnie miła i odpowiadała od niechcenia na zadane pytania. Za cały obiad na dwie osoby zapłaciliśmy 88 zł.

Dziękujemy, karina_grzembska
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie , dorsz bałtycki nie jest utopiony w oleju. Wyjątkowy smak. Śledź zakąska tez pyszny.

Dziękujemy, MichJaku
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi we wrześniu, poza sezonem.
Filety z flądry bardzo smaczne, dobrze doprawione, ryba rozpływała się w ustach. Ziemniak z masłem bardzo smaczny, opiekane ziemniaki również dobrze doprawione, nie za tłuste. Surówki smaczne.
Dania podane bardzo szybko i estetycznie, obsługa miła.
Ceny raczej takie jak wszędzie.
Polecamy, przy kolejnej wizycie na Helu wrócimy.

Dziękujemy, ewelina796
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu “Fala” w Helu warto zjeść tradycyjnego dorsza bałtyckiego z frytkami i surówkami. Ryba wystarczajaco wysmażona, niezbyt tłusta, delikatnie doprawiona, choć porcja - jak na cenę - nieco mała. Frytki chrupiace i nie ociekajace tłuszczem. Ogórki kwaszone i buraczki wyśmienite a zupa rybna po węgiersku świetnie aromatyczna.

Dziękujemy, danielekc

Fala Smażalnia ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fala Smażalnia ryb? Podziel się wrażeniami!