“Polecamy!”
Fala Smażalnia ryb — recenzja

Fala Smażalnia ryb
Nr 2 wśród 47 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi we wrześniu, poza sezonem.
Filety z flądry bardzo smaczne, dobrze doprawione, ryba rozpływała się w ustach. Ziemniak z masłem bardzo smaczny, opiekane ziemniaki również dobrze doprawione, nie za tłuste. Surówki smaczne.
Dania podane bardzo szybko i estetycznie, obsługa miła.
Ceny raczej takie jak wszędzie.
Polecamy, przy kolejnej wizycie na Helu wrócimy.

Dziękujemy, ewelina796

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu “Fala” w Helu warto zjeść tradycyjnego dorsza bałtyckiego z frytkami i surówkami. Ryba wystarczajaco wysmażona, niezbyt tłusta, delikatnie doprawiona, choć porcja - jak na cenę - nieco mała. Frytki chrupiace i nie ociekajace tłuszczem. Ogórki kwaszone i buraczki wyśmienite a zupa rybna po węgiersku świetnie aromatyczna.

Dziękujemy, danielekc
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Grillowana ryba wyśmienita, szczególnie antar. 4 na 5 za bardzo słaby ryż, ale kto bierze ryż do ryby..tylko fish and chips!

Dziękujemy, 213garcia
Zrecenzowano 2 września 2019

Smażalnia na poziomie. Zamówiłem rybkę z grilla dodatki oraz kawę. Bardzo smaczne, niespotykane dodatki do ryby na talerzu, schludnie i na temat. Pomimo wielu gości obsługa kulturalna. Polecam zajrzeć ;)

Ceny nie są zabójcze dla portfela ;)

1  Dziękujemy, Izdebeth
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza Smażalnia Ryb w Helu.
Ryba zawsze świeża , dobrze doprawiona usmażona w punkt , co dla wielu smażalni nie jest oczywiste , bardzo estetycznie podana.
Najwspanialszy łosoś z grila jaki jadłam.
Taką rybę podaje się w najlepszych restauracjach. Przepyszny tatar z łososia Bałtyckiego , flaczki z kalmarów , krewetki.
To rodzinna firma z tradycjami , dla których zadowolenie klienta i solidność jest bardzo ważna . „Falę„ tworzą również ludzie , przemili właściciele , bardzo pomocny i taktowny personel.
Takie obiekty można polecać z czystym sumieniem .

Dziękujemy, 710jolantak

Fala Smażalnia ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fala Smażalnia ryb? Podziel się wrażeniami!