“Smażalnia na poziomie.”
Fala Smażalnia ryb — recenzja

Fala Smażalnia ryb
Nr 2 wśród 47 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 2 września 2019

Smażalnia na poziomie. Zamówiłem rybkę z grilla dodatki oraz kawę. Bardzo smaczne, niespotykane dodatki do ryby na talerzu, schludnie i na temat. Pomimo wielu gości obsługa kulturalna. Polecam zajrzeć ;)

Ceny nie są zabójcze dla portfela ;)

1  Dziękujemy, Izdebeth

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsza Smażalnia Ryb w Helu.
Ryba zawsze świeża , dobrze doprawiona usmażona w punkt , co dla wielu smażalni nie jest oczywiste , bardzo estetycznie podana.
Najwspanialszy łosoś z grila jaki jadłam.
Taką rybę podaje się w najlepszych restauracjach. Przepyszny tatar z łososia Bałtyckiego , flaczki z kalmarów , krewetki.
To rodzinna firma z tradycjami , dla których zadowolenie klienta i solidność jest bardzo ważna . „Falę„ tworzą również ludzie , przemili właściciele , bardzo pomocny i taktowny personel.
Takie obiekty można polecać z czystym sumieniem .

Dziękujemy, 710jolantak
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo bardzo polecam, NAJLEPSZA zupa rybna, pyszne rybki (także gotowane), no i wspaniała opcja wrgetariańska - zestaw obiadowy złożony z KOTLETÓW SOJOWYCH. uratowaliście mój żołądek!
polecam piwo pomorskie miodowe :)
FALA znajduje się bardzo blisko plaży i fokarium!

Dziękujemy, barbgrabowska
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, rybka smaczna, obsługa miał, kierowałem się żeby tutaj przyjść opiniami i nie zawiodłem się ! Polecam !

Dziękujemy, _ukaszb900
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Dorsz najlepszy jakiego jedliśmy! Zupa rybna z tabasco- rewelacja. Bardzo polecamy!! Kelnerka bardzo miła. Miejsce godne 5*.

Dziękujemy, BachataMM

Fala Smażalnia ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fala Smażalnia ryb? Podziel się wrażeniami!