“Smażalnie warta poznania”
Fala Smażalnia ryb — recenzja

Fala Smażalnia ryb
Nr 2 wśród 47 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miła, kompetentna obsługa. Pachnące morzem świeże rybki, znakomite przetwory. Naprawdę warto tu wstąpić.

Dziękujemy, Janka S

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

w porządku, chociaż mogłoby być ciut taniej Na rybę nie trzeba było długo czekać. Miła i szybka obsługa.

Dziękujemy, bartlomiejf2017
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

trzeba zjeść smażoną rybkę. Może jestem staroświecki ale dla mnie flądra kojarzy się z kurortami nad Bałtykiem. Zwłaszcza w tak pięknej odsłonie jak w Fali na Helu. Halibut też robi wrażenie... Fajny klimat. Szybka, profesjonalna i miła obsługa. Dodatkowy plus to menu dla dzieci zawierające np. Filet z flądry. Szacun. Smażalnia która trzeba koniecznie odwiedzić.

Dziękujemy, xgrigorij
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Nie polecam. Zupa rybna letnia. Ryby słabo doprawione. Przyjeżdżając na Hel, zawsze odwiedziliśmy Fale, skreslamy ja z naszej listy dobrych restauracji.

Dziękujemy, Sylwia R
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna zupa rybna z nutką chili :)
Wzięliśmy turbota z grilla - dobry stopień wygrilowania, mięso nie przesuszone, a mięsiste.
Ładny sposób podania, obsługa miła i szybka.
Niestety jest jedna toaleta na cała restauracje, co powoduje sporą kolejkę.

Dziękujemy, Qushka

Fala Smażalnia ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fala Smażalnia ryb? Podziel się wrażeniami!