Piękne widoki.

Miejsce warte odwiedzenia i wdrapania się na nie, gdyż widoki rozciągające się ze szczytu Latarni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 13 września 2019
bastus1972
Racibórz, Polska
Najdalej wysunięta na wschód latarnia, oczywiście w Polsce

Latarnia Morska w Helu to ośmiokątna wieża z czerwonobrunatnej licowanej cegły, zwężająca się ku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
eleQ1959

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

W internecie napisane są złe godziny otwarcia, latarnia miała być czynna do 19 a była do 18. Pani bileterka nie chciała nas wpuścić 5 min przed zamknięciem, mimo że na gorze byli jeszcze ludzie. W bardzo chamski sposób oznajmiła, że ją to nie obchodzi, wyjeżdża na urlop i nie będzie na nikogo czekać. Bardzo szkoda, ponieważ jest to jedna z nielicznych atrakcji na Helu a ludzi traktuje się tutaj fatalnie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, julciaa1323
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

198 schodów, na górze ciasno, duszno i średni widok. Są w Polsce ciekawsze latarnie morskie, tej nie polecam

1  Dziękujemy, PawelKMPT
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję zobaczyć latarnię morską. Jak dla nas bez rewelacji. Samo wyjście ok ale na górze bardzo gorąco,chociaż jest klimatyzacja. Dzieci poniżej 4 lat nie mogą wejść. Bilety 7 normalny a ulgowy 5-czas zwiedzania z wejściem i zejściem około 15 minut.

1  Dziękujemy, kaskozdroj
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy odwiedzić, choć ilość schodów i upał na górze na pewno doskwierają. Jednak widoki są warte poświęcenia

Dziękujemy, X8900CDjoannap
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Chyba najfajniejsza atrakcja tego miasta. Super widok na półwysep i koniec polski. Z miasta szybko można meleksem podjechać za 7 zł od osoby.
Z latarni przez lasek i na promenadę na samym końcu Polski.
Polecam.

Dziękujemy, _ukaszl444