Piękne widoki.

Miejsce warte odwiedzenia i wdrapania się na nie, gdyż widoki rozciągające się ze szczytu Latarni... Przeczytaj więcej

bastus1972
Racibórz, Polska
Zabudowana ale ok

Nie było źle, ale nie było wejścia na "taras", można było oglądać widoki zza szyby. Wstęp 7 zł... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
addtictedtotravel

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

198 schodów, na górze ciasno, duszno i średni widok. Są w Polsce ciekawsze latarnie morskie, tej nie polecam

1  Dziękujemy, PawelKMPT
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazję zobaczyć latarnię morską. Jak dla nas bez rewelacji. Samo wyjście ok ale na górze bardzo gorąco,chociaż jest klimatyzacja. Dzieci poniżej 4 lat nie mogą wejść. Bilety 7 normalny a ulgowy 5-czas zwiedzania z wejściem i zejściem około 15 minut.

1  Dziękujemy, kaskozdroj
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy odwiedzić, choć ilość schodów i upał na górze na pewno doskwierają. Jednak widoki są warte poświęcenia

Dziękujemy, X8900CDjoannap
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam. Chyba najfajniejsza atrakcja tego miasta. Super widok na półwysep i koniec polski. Z miasta szybko można meleksem podjechać za 7 zł od osoby.
Z latarni przez lasek i na promenadę na samym końcu Polski.
Polecam.

Dziękujemy, _ukaszl444
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Za niewielką opłatą możemy doświadczyć wspaniałego widoku z latarni morskiej. Warto zauważyć, że ostatni odcinek wspinaczki to drabina.

Dziękujemy, Michał Ż