Hel

“Smacznie i klimatycznie ”
Restauracja To Tu — recenzja

Restauracja To Tu
Nr 3 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza

Bardzo ładny wystrój! Jedzenie smaczne, świeże i w przystępnej cenie :) przemiła obsługa! Mały minus za plastikowe talerze :(

Dziękujemy, 30karolinab

Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem dlaczego ta „restauracja” ma takie oceny, to jest smażalnia nie restauracja. Ryba taka sobie, frytki ohydne miękkie, nasączone tłuszczem, surówka gotowa chyba z pudła, wszystko podane na plastiku chyba w dobie walki z plastikiem bardzo słabo. Przepraszam ale nie mogę polecić. Słabo słabo słabo

Dziękujemy, tomaszg914
Zrecenzowano 8 września 2019

Mimo, że zwykle nie jestem fanką ryb- nienawidzę ości, tutejszego dorsza z masełkiem czosnkowym pochłonęłam z zadowoleniem. Niepozorne miejsce z pyszną rybą. Na pewno tu wrócę!

Dziękujemy, loveavocadoo
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ryby są smaczne i co najważniejsze świeże. Porcje mogłyby być większe.
Na miejscu można też kupić ryby wędzone, sałatki rybne i inne tego typu specjały.

1  Dziękujemy, MarQs11
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Szybko, smacznie, konkretnie. Lokal bardzo klimatyczny. Z pewnością jest to godne polecenia miejsce =)

Dziękujemy, kyyylo

Restauracja To Tu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja To Tu? Podziel się wrażeniami!