“bardzo smacznie”
Stara Wedzarnia — recenzja

Stara Wedzarnia
Nr 11 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza, Pub-restauracja
Opis: „Stara Wędzarnia" to malowniczo usytuowane miejsce, w którym czekają na Państwa potrawy z różnych rodzajów kuchni. Zachęcamy do odkrycia niezapomnianych smaków i walorów naszej kuchni. Restauracja organizuje uroczystości i spotkania o różnorodnym charakterze. W naszej restauracji zaplanujemy dla Państwa każdego rodzaju imprezę.
Zrecenzowano 4 września 2019

bardzo smaczne dania, bardzo ładnie podane, karkówka bardzo smaczna, zupy również
gorąco polecam zjeśc obiad w tym miejscu , na pewno się nie zawiedziecie ;)

Dziękujemy, pewux

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo dobry chłodnik, Przepięknie podany. Chłodnik mają w stałym menu sezonowym. Porcja jest bardzo dobra w cenie 9,5 zł. podana prześlicznie (zdjęcia poniżej). Serwowany z lodówki, zimny. Czas oczekiwania: do 5 minut. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Obiad został podany w miarę szybko, pomimo pełnej restauracji. Sandacz w sosie leśnym wyśmienity. Polecam

Dziękujemy, Kce79
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybko podane, bardzo dobrze przygotowane. Sandacz z plackami ziemiaczanymi super. Świetny widok na piętrze.

Dziękujemy, Ambassador710015
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Obsługa najlepsza na świecie ❤️
Jedzonko bardzo bardzo pyszne ❗️
Miejsce i Widok niesamowity szczególnie przy zachodzie słońca

Dziękujemy, Barstek

Stara Wedzarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Stara Wedzarnia? Podziel się wrażeniami!