“Brak słów”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Bar Capri
Nr 35 wśród 44 Restauracje (Hel)
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wraz z dziewczyną zamowilismy dwie różne ryby, łososia oraz halibuta. Obie ryby były w środku surowe, odmrazane wielokrotnie zero jakiegokolwiek smaku ryby. Porcja frytek jak w happy mealu. Jedynym plusem była miła obsługa, która niestety nie zmienia faktu tragiczego jedzenia. W toalecie brak papieru, ręczników do rąk oraz mydła. To jak smakowała ryba w tym barze może świadczyć sytuacja jaka miała miejsce podczas mojego oczekiwania na zamówienie. Klienci przy stoliku obok (4 osoby dorosłe) zamowili rybe z ziemniakami oraz zestawem surówek. Zdziwilem sie gdy po chwili od otrzymania zamowienia wyszli a na stole zostały talerze z ruszona tylko rybą. Co chyba mowi samo za siebie jak smakowała. Nie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, ania9831

Zrecenzowano 20 lipca 2016

dobre jedzenie, szczególnie dorsz po baskijsku, ale w lipcu 2016 jest nieczynna...szkoda, bywałem tu od lat

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, CzeslawUkawek
Zrecenzowano 30 sierpnia 2015

Miła obsługa, bardzo dobre i ciepłe jedzenie, przystępne ceny.Pani naliczyła napój, którego nie zamawialiśmy, lecz problem łatwo się rozwiązał.Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Damian S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2015

Idąc do portu w Helu wstąpiłem z żoną i synem do Baru "Capri". Na wstępie coś o obsłudze - miałem wrażenie że jestem w "Kuchennych Rewolucjach", z tym że przed Rewolucjami - cyrk jak w TV. Chyba z 8 osób kręciło się przy kuchni, nikt nic nie wiedział, pokrzykiwania, zgubione rachunki itp. Toaleta woła o pomstę do nieba - dodatkowo nie było ręczników oraz papieru (jakaś Pani je uzupełniła po tym jak wycierałem z synem ręce własnymi chusteczkami przy stole). Teraz o jedzeniu. Zamówiłem jeden ze specjałów - solę ze szpinakiem i parmezanem, żona naleśnik z "twarogiem". Kucharz to artysta, tak cienko posmarował twaróg, że ja nawet masła tak cienko nie umiem posmarować. Dosłownie milimetrowa warstwa z jednej strony. Naleśnik złożony więc wrażenie jakby był suchy. Aż go rozłożyliśmy by obejrzeć to arcydzieło. Jeden jakoś żona przeżuła, drugi zostawiła. Ryba wyglądała przyzwoicie, surówki i frytki też. Frytki okazały się jednak letnie, a ryba baaaardzo ciężka i w tłustej panierce. Jakoś przez nią przebrnąłem by byłem wygłodniały. Szybko zapłaciliśmy i opuściliśmy ten przybytek - żona wciąż była głodna i poszliśmy gdzieś indziej na naleśnika. Niestety ryba z baru Capri przypomniała się wieczorem - ból brzucha i biegunka do końca następnego dnia.

Termin wizyty: sierpień 2015
2  Dziękujemy, Maciej N
Zrecenzowano 29 maja 2015

Jednym słowem MASAKRA!!! Nie dość, że na zamówione jedzenie wraz ze znajomymi czekaliśmy 40 min!!! gdzie były tylko 3 stoliki zajęte to jedzenie było zimne, ohydne w smaku i wszystko smakowało na jedno kopyto. Nigdy nie przypuszczałam, że można spieprzyć rosół...Był paskudny i o mały włos nie spowodował u mnie wymiotów. Mało tego na rachunek czekaliśmy 20 min! To jakiś absurd! Szczerze nie polecam tego baru! Fuj i tyle.

Patrycja K.

Termin wizyty: maj 2015
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, Patrycja K

Bar Capri — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Capri? Podziel się wrażeniami!