fajne ale trochę małe

Fokarium to obowiązkowy element w czasie pobytu na Półwyspie Helskim. Trochę małe ale warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Marekk11
Poznań, Polska
Warte zajrzenia

Naprawdę super miejsce! Podczas karmienia fok można trochę o nich posłuchać oraz popatrzeć jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Paulina M

Niestety przereklamowane, choć z pewnością nie można odmówić waloru edukacyjnego. Z pewnością bardziej spodoba się dzieciom, ekscytację z wizyty słychać było jeszcze na dworcu w oczekiwaniu na pociąg :)

Dziękujemy, drduch1993
Zrecenzowano: 10 września 2019

Bardzo fajna atrakcja. Wstep 5 zl. Akurat trafilam na pore karmienia i cwiczen. Bardzo inteligentne foczki.
Napewno bardzo dobra atrakcja dla rodzin z dziecmi. Nieztety bardzo duzo ludzi.

Dziękujemy, Agus D
Zrecenzowano: 9 września 2019

Warto zobaczyć. Polecam. Szczególnie w godzinach karmienia fok, jeżeli uda się wejść oczywiście. Polecam

Dziękujemy, Rafal Z
Zrecenzowano: 8 września 2019

Jako główna atrakcja Helu sprawdza się słabo. Podstawowym punktem programu jest karmienie połączone z prelekcją, ale towarzyszące temu wydarzeniu tłumy skutecznie ograniczają atrakcyjność. Byłem we wrześniu, a więc po wakacjach, a i tak nie udało mi się stanąć w miejscu pozwalającym na zobaczenie "sceny". Sama treść prelekcji jednak na dobrym poziomie.
Ogólnie fokarium wygląda jakby potrzebowało porządnej rozbudowy. Poza brakiem widoczności dla widowni foki wydają się być też nieco stłoczone na dosyć małym zbiorniku.

Dziękujemy, Kier159
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka fok, ogolnie srednio. Cena: 5 zl i cale szczescie, ze nie wiecej. Powinni cos rozbudowac, poniewaz jest to glowna atrakcja Helu dla rodzin a jest bez szalu.

Dziękujemy, wiogra