fajne ale trochę małe

Fokarium to obowiązkowy element w czasie pobytu na Półwyspie Helskim. Trochę małe ale warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Marekk11
Poznań, Polska
Warte zajrzenia

Naprawdę super miejsce! Podczas karmienia fok można trochę o nich posłuchać oraz popatrzeć jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Paulina M

Zrecenzowano: 9 września 2019

Warto zobaczyć. Polecam. Szczególnie w godzinach karmienia fok, jeżeli uda się wejść oczywiście. Polecam

Dziękujemy, Rafal Z
Zrecenzowano: 8 września 2019

Jako główna atrakcja Helu sprawdza się słabo. Podstawowym punktem programu jest karmienie połączone z prelekcją, ale towarzyszące temu wydarzeniu tłumy skutecznie ograniczają atrakcyjność. Byłem we wrześniu, a więc po wakacjach, a i tak nie udało mi się stanąć w miejscu pozwalającym na zobaczenie "sceny". Sama treść prelekcji jednak na dobrym poziomie.
Ogólnie fokarium wygląda jakby potrzebowało porządnej rozbudowy. Poza brakiem widoczności dla widowni foki wydają się być też nieco stłoczone na dosyć małym zbiorniku.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Kier159
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka fok, ogolnie srednio. Cena: 5 zl i cale szczescie, ze nie wiecej. Powinni cos rozbudowac, poniewaz jest to glowna atrakcja Helu dla rodzin a jest bez szalu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, wiogra
Zrecenzowano: 5 września 2019

Super miejsce do odwiedzenia z dziećmi-atrakcja i edukacja w jednym! pokaz treningu medycznego z karmieniem bardzo ciekawy,chociaż w tym momencie jest spory tłok,możliwość wejścia do muzeum gdzie można obserwować foki pod wodą okazała się największą atrakcją dla dzieci.Przy okazji lekcja ekologii-polecam!

Dziękujemy, Izabela X
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo polecam aby będąc na Helu odwiedzić to miejsce. Najbardziej atrakcyjne jest pora karmienia ale wtedy jest bardzo dużo ludzi. Ja odwiedziłem to miejsce kiedy już było po, zdecydowanie mniejsza kolejka luźniej. Dzieci mogły popatrzeć na pływające foki oraz przejść całe fokarium wzdłuż i wszerz. Polecam

Dziękujemy, Krzysztof Ś