Zapisz
Tak sobie

Warto wejść o godzinie kiedy jest karmienie bo w przeciwnym razie dwie foki pływają między dwoma... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 września 2020
Anna M
jest ok

Na Helu nie ma zbyt wielu atrakcji dla dzieci. wiec Fokarium obowiązkowo należy zaliczyć. karmienie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 lipca 2020
mariej499
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 8 września 2019

Jako główna atrakcja Helu sprawdza się słabo. Podstawowym punktem programu jest karmienie połączone z prelekcją, ale towarzyszące temu wydarzeniu tłumy skutecznie ograniczają atrakcyjność. Byłem we wrześniu, a więc po wakacjach, a i tak nie udało mi się stanąć w miejscu pozwalającym na zobaczenie "sceny". Sama treść prelekcji jednak na dobrym poziomie.
Ogólnie fokarium wygląda jakby potrzebowało porządnej rozbudowy. Poza brakiem widoczności dla widowni foki wydają się być też nieco stłoczone na dosyć małym zbiorniku.

Dziękujemy, Kier159
Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka fok, ogolnie srednio. Cena: 5 zl i cale szczescie, ze nie wiecej. Powinni cos rozbudowac, poniewaz jest to glowna atrakcja Helu dla rodzin a jest bez szalu.

Dziękujemy, wiogra
Zrecenzowano: 5 września 2019

Super miejsce do odwiedzenia z dziećmi-atrakcja i edukacja w jednym! pokaz treningu medycznego z karmieniem bardzo ciekawy,chociaż w tym momencie jest spory tłok,możliwość wejścia do muzeum gdzie można obserwować foki pod wodą okazała się największą atrakcją dla dzieci.Przy okazji lekcja ekologii-polecam!

Dziękujemy, Izabela X
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo polecam aby będąc na Helu odwiedzić to miejsce. Najbardziej atrakcyjne jest pora karmienia ale wtedy jest bardzo dużo ludzi. Ja odwiedziłem to miejsce kiedy już było po, zdecydowanie mniejsza kolejka luźniej. Dzieci mogły popatrzeć na pływające foki oraz przejść całe fokarium wzdłuż i wszerz. Polecam

Dziękujemy, Krzysztof Ś
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urocze miejsce, może stać i ciagle oglądać jak te foki są mądre, szkoda tylko foki Krysi, która zginęła poprzez głupotę ludzi, którzy do basenu wrzucali monety :(

Dziękujemy, boso_przez_