Warte zajrzenia

Naprawdę super miejsce! Podczas karmienia fok można trochę o nich posłuchać oraz popatrzeć jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Paulina M
Foki super, gorzej ze struktura

Gorne pietro zamknięte sznurem mimo ogromu gosci lejacego doszczu. Brka szatni. Brak WC!! Foli same... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Alina S

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka fok, ogolnie srednio. Cena: 5 zl i cale szczescie, ze nie wiecej. Powinni cos rozbudowac, poniewaz jest to glowna atrakcja Helu dla rodzin a jest bez szalu.

Dziękujemy, wiogra
Zrecenzowano: 5 września 2019

Super miejsce do odwiedzenia z dziećmi-atrakcja i edukacja w jednym! pokaz treningu medycznego z karmieniem bardzo ciekawy,chociaż w tym momencie jest spory tłok,możliwość wejścia do muzeum gdzie można obserwować foki pod wodą okazała się największą atrakcją dla dzieci.Przy okazji lekcja ekologii-polecam!

Dziękujemy, Izabela X
Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo polecam aby będąc na Helu odwiedzić to miejsce. Najbardziej atrakcyjne jest pora karmienia ale wtedy jest bardzo dużo ludzi. Ja odwiedziłem to miejsce kiedy już było po, zdecydowanie mniejsza kolejka luźniej. Dzieci mogły popatrzeć na pływające foki oraz przejść całe fokarium wzdłuż i wszerz. Polecam

Dziękujemy, Krzysztof Ś
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urocze miejsce, może stać i ciagle oglądać jak te foki są mądre, szkoda tylko foki Krysi, która zginęła poprzez głupotę ludzi, którzy do basenu wrzucali monety :(

Dziękujemy, boso_przez_
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce rewelacyjne dla młodych i starszych. Osobiście byliśmy w fokarium podczas pierwszego karmienia o godzinie 11.00. Samo karmienie i trening medyczny jak i prelekcja na wysokim poziomie. Jedynym minusem to był tłum ludzi narzekajacych i pchajacych się. Dla osób które chcą poobserwować zachowanie fok zalecam przyjście poza godzinami karmienia.

Dziękujemy, boski_maczkowski