Hel
fajne ale trochę małe

Fokarium to obowiązkowy element w czasie pobytu na Półwyspie Helskim. Trochę małe ale warto... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Marekk11
Poznań, Polska
Warte zajrzenia

Naprawdę super miejsce! Podczas karmienia fok można trochę o nich posłuchać oraz popatrzeć jak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Paulina M

Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo polecam aby będąc na Helu odwiedzić to miejsce. Najbardziej atrakcyjne jest pora karmienia ale wtedy jest bardzo dużo ludzi. Ja odwiedziłem to miejsce kiedy już było po, zdecydowanie mniejsza kolejka luźniej. Dzieci mogły popatrzeć na pływające foki oraz przejść całe fokarium wzdłuż i wszerz. Polecam

Dziękujemy, Krzysztof Ś
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo urocze miejsce, może stać i ciagle oglądać jak te foki są mądre, szkoda tylko foki Krysi, która zginęła poprzez głupotę ludzi, którzy do basenu wrzucali monety :(

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, boso_przez_
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce rewelacyjne dla młodych i starszych. Osobiście byliśmy w fokarium podczas pierwszego karmienia o godzinie 11.00. Samo karmienie i trening medyczny jak i prelekcja na wysokim poziomie. Jedynym minusem to był tłum ludzi narzekajacych i pchajacych się. Dla osób które chcą poobserwować zachowanie fok zalecam przyjście poza godzinami karmienia.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, boski_maczkowski
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Aktualnie jeden basen z dwóch zamknięty. Tłumy ogromne (ale to cena odwiedzin w sezonie oraz ceny 5 zł.)
Kamienie oraz pokaz tresury nie warty czekania.
Cel szczytny, ale jeśli ktoś widział w życiu fokę to z czystym sercem można ominąć.

Dziękujemy, MarQs11
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak już wiele razy pisano, jest to obowiązkowy punkt do odwiedzenia, będąc w Helu. Wspaniała atrakcja dla dzieci - zwłaszcza o 11 i 14, kiedy odbywa się karmienie z pielęgnacją i prelekcją.

Dziękujemy, bartlomiejf2017