“Nasze ulubione miejsce na Helu! ”
Alternatywa — recenzja

Alternatywa
Nr 19 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Tania restauracja

Odkąd trafiliśmy na to miejsce już nigdzie indziej nie chceliśmy jeść. Smaki idealnie trafiały w nasz gust i zawsze odkrywaliśmy coś nowego w kolejnym daniu. Zupa rybna (z koperkiem) jak na mój smak to mistrzostwo! Afrykańska zupa rybna pyszna! Sos miętowy który zamawialiśmy do naleśników ze szpinakiem czy ryby czy falafela był wspaniały. Możliwość wyboru zarówno ryb, mięs i dań wegańskich w menu była dla nas strzałem w dziesiątkę. Ryby gotowane, pieczone w folii, smażone. Dla wielbicieli schabowego powiem że był pycha i do tego kapustka na ciepło.. Mniam! Przecudowna obsługa, panie zawsze witały nas uśmiechem i jak tylko dostaliśmy po wielkim kubku herbaty bylismy zadowoleni. Oczywiście nie obyło się bez deserów.. Szarlotka jak domowa - pyszna, ciepła i smaczna (i z lodami! ). Cieszymy się bardzo, że trafiliśmy tak dobrą kuchnię z tak wspaniałą obsługą. Zawsze czuliśmy się mile widziani, byliśmy bardzo ciepło przyjmowani, tak jakbyśmy szli do rodziny na obiad.
Będziemy wracać na pewno ❤️ dziękujemy.

Dziękujemy, mameg82

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w porządku, miła obsługa, jedynie co to pierogi, które zamówiłam były strasznie rozgotowane, a cebulka na nich to chyba prażona, albo odgrzewana jeszcze raz. Kurczak mojego partnera trochę zbyt przyprawiony. Mogę polecić tą restauracje.

Dziękujemy, goodn2018
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szukając jakieś wegetariańskiej szamy na Helu trafiłysmy właśnie tutaj, bo gdzie indziej to trochę ciężko. I dobrze! Bo być może nie trafiłabym tutaj :) Bardzo miłe kelnerki, które potrafią doradzić oraz przepyszne wegańskie placuszki po cygańsku! Luźna atmosfera, żal było wychodzić. Do zobaczenia na pewno!

Dziękujemy, 709igaj
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

18.08 obchodziliśmy z mężem 21 rocznice naszego małżeństwa. Pani Alicja - Właścicielka doskonale zrozumiała moja prośbę kolacji-niespodzianki dla męża, uzgodnionej dzień wcześniej na Precyzyjnie Umówioną Godzinę. Byliśmy w Helu z krótką wizytą katamaranem z Gdyni, więc czas liczył się co do minuty. (Podobne zapytanie skierowane do kelnerki i właścicielki sąsiedniego lokalu spotkało się z odpowiedzią: "proszę przyjść, czekać, zostaną Państwo obsłużeni jak pozostali klienci". Gratuluję zobojętnienia.) W "Alternatywie" Czekały na nas o Konkretnie Umówionej godzinie nie tylko dwie gotowane flądry ze świeżym imbirem - tak jak zamówiłam - ale również przyjęcie przy świecy ozdobionej moimi ulubionymi nagietkami, dzban lemoniady ze świeżą miętą i surówka zrobiona na poczekaniu (obie w prezencie od Właścicielki) i sama Właścicielka, która wszystkiego dopilnowała!!! Cudownie uprzejme panie kelnerki (zawsze). Niezapomniane wspomnienia, wracamy Tylko do "Alternatywy" i ignorujemy wszystkie sąsiednie lokale. Dziękujemy Pani Alicjo!!! Joanna i Max

Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz po helski z ziemniaczkami w mundurkach był całkiem smaczny. Wzorowa, uśmiechnięta obsługa. Czysto i przyjemnie.

Dziękujemy, Michał Ż

Alternatywa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Alternatywa? Podziel się wrażeniami!