“Obiad ”
Alternatywa — recenzja

Alternatywa
Nr 19 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Tania restauracja
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w porządku, miła obsługa, jedynie co to pierogi, które zamówiłam były strasznie rozgotowane, a cebulka na nich to chyba prażona, albo odgrzewana jeszcze raz. Kurczak mojego partnera trochę zbyt przyprawiony. Mogę polecić tą restauracje.

Dziękujemy, goodn2018

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szukając jakieś wegetariańskiej szamy na Helu trafiłysmy właśnie tutaj, bo gdzie indziej to trochę ciężko. I dobrze! Bo być może nie trafiłabym tutaj :) Bardzo miłe kelnerki, które potrafią doradzić oraz przepyszne wegańskie placuszki po cygańsku! Luźna atmosfera, żal było wychodzić. Do zobaczenia na pewno!

Dziękujemy, 709igaj
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

18.08 obchodziliśmy z mężem 21 rocznice naszego małżeństwa. Pani Alicja - Właścicielka doskonale zrozumiała moja prośbę kolacji-niespodzianki dla męża, uzgodnionej dzień wcześniej na Precyzyjnie Umówioną Godzinę. Byliśmy w Helu z krótką wizytą katamaranem z Gdyni, więc czas liczył się co do minuty. (Podobne zapytanie skierowane do kelnerki i właścicielki sąsiedniego lokalu spotkało się z odpowiedzią: "proszę przyjść, czekać, zostaną Państwo obsłużeni jak pozostali klienci". Gratuluję zobojętnienia.) W "Alternatywie" Czekały na nas o Konkretnie Umówionej godzinie nie tylko dwie gotowane flądry ze świeżym imbirem - tak jak zamówiłam - ale również przyjęcie przy świecy ozdobionej moimi ulubionymi nagietkami, dzban lemoniady ze świeżą miętą i surówka zrobiona na poczekaniu (obie w prezencie od Właścicielki) i sama Właścicielka, która wszystkiego dopilnowała!!! Cudownie uprzejme panie kelnerki (zawsze). Niezapomniane wspomnienia, wracamy Tylko do "Alternatywy" i ignorujemy wszystkie sąsiednie lokale. Dziękujemy Pani Alicjo!!! Joanna i Max

Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz po helski z ziemniaczkami w mundurkach był całkiem smaczny. Wzorowa, uśmiechnięta obsługa. Czysto i przyjemnie.

Dziękujemy, Michał Ż
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Podczas pobytu na Helu razem z dzieciakami, a było nas 53 sztuki (zielona szkoła) trafiliśmy do Alternatywy na obiad w przerwie zwiedzania i plażowania.
Jedzenie rewelacja wszystko świeże i smaczne, zupa pomidorowa jedna z najlepszych jakie jadłem na drugie danie filet z kurczaka z frytkami i świeżą surówką z kapusty po prostu rewelacja a do tego przepyszna lemoniada. Duże porcje i niska cena to coś co czego się nie spodziewałem nad morzem . Przemiła obsłóga i szefostwo to ogromny plus.
Pozdrawiam serdecznie całą ekipę.

Dziękujemy, Maciek H

Alternatywa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Alternatywa? Podziel się wrażeniami!