“Miejsce jadące od lat na swojej renomie”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Nie spodziewałem się cudów, chociaż po opiniach myślałem, ze się pozytywnie zaskoczę. Nic bardziej mylnego. Obsługa niewidzialna, pani zjawiała się w swoim rejonie raz na 10/15 minut, 3 stoliki wokół nas czekały naraz po kilkanaście minut na zebranie talerzy czy na rachunek. Pani kelnerka miła, ale prowadziła relacje koleżanka - kolega aniżeli obsługa - gość. Pomijając fakt długiego czekania na wszystko (restauracja zajęta była może w 40%), samo to, co otrzymaliśmy na talerzu pozostawiało wiele do życzenia. Pajda z chlebem, wszystko ok, tylko najtańszy, czerstwy chleb?? Serio? To nie przystoi. Dorsz z frytkami i surówkami zjadliwy, ale za 34 zł?! To woła o pomstę do nieba, w hotelach 4 gwiazdkowych w SOPOCIE zje się dorsza taniej, smaczniej i szybciej. Także nic specjalnego, już wolę pójść do któregoś z sąsiednich lokali, w których przynajmniej nie kryją się z tym, ze serwują tandetę ale przynajmniej jest tanio.

Dziękujemy, RealTTT

Lokal polecił nam znajomy który jest stałym bywalcem restauracji i muszę przyznać że się nie zawiedliśmy.Jedzenie pyszne, tatar pierwsza klasa ,piwo z wiśniami pycha. Obsługa na najwyższym poziomie zajął się nami p.Damian któremu dziękujemy za miłą obsługę. Napewno tu wrócimy .

Dziękujemy, 521edytak

Coroczna wizyta w Helu nie może się obejść bez przynajmniej kilkukrotnego odwiedzenia "Kuttra". Najwspanialsze miejsce na spędzenie wieczoru. Cudowne potrawy..stek z karkówki z masłem czosnkowym, niesamowite pizze (serowa, wściekły pies - nasze ulubione) i rewelacyjne desery. Atmosfera miejsca jest niepowtarzalna, świetny wystrój i muzyka na żywo to świetny dodatek do niesamowitego jedzenia. Należy też wspomnieć, że Kutter serwuje najlepsze piwo z wiśniami, którego nie znajdzie się nigdzie indziej! Wielkie brawa i podziękowania dla Pani Anety, która dba o gości w absolutnie wyjątkowy sposób, za każdym razem gdy jesteśmy w restauracji, mamy nadzieję na jej obsługę. Wielki plus za to, że pani Aneta pięknie operuje językiem angielskim, co w przypadku mojego partnera (który po polsku mówi jedynie kilka zdań) jest czymś naprawdę cennym. Dziękujemy i nie możemy się już doczekać kolejnej wizyty!!!

Dziękujemy, Magda5555

Jestem gościem restauracji już któryś raz, nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze smaczna ryba i miła atmosfera. W wysokim sezonie konieczność oczekiwania na stolik ok. 30min lub dłużej. Ostatnio nasz stolik obsługiwał kelner Damian który umiał doradzić co do wyboru dania z menu ale i dbał o nasz komfort i zadowolenie.
Na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, karo1qaz

Jadąc co kilka lat nad Bałtyk nie spodziewam się, ze obiad będzie miłym akcentem dnia. Przeogromna ilość szybkiego, marnego jedzenia za ogromne ceny. To główne opinie o gastronomii w tej części kraju. KUTTER znakomicie uciekł od tych opinii. Śledź po kaszubsku - rewelacja, dorsz dobry, desery wyśmienite .
Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia.
Byłem po sezonie, mam nadzieje ze w miesiącach letnich utrzymują ten sam wysoki standard

Dziękujemy, Darek L

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!