“Bursztyn gastronomii. Wyjątkowe miejsce nad polskim morzem”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Jadąc co kilka lat nad Bałtyk nie spodziewam się, ze obiad będzie miłym akcentem dnia. Przeogromna ilość szybkiego, marnego jedzenia za ogromne ceny. To główne opinie o gastronomii w tej części kraju. KUTTER znakomicie uciekł od tych opinii. Śledź po kaszubsku - rewelacja, dorsz dobry, desery wyśmienite .
Zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia.
Byłem po sezonie, mam nadzieje ze w miesiącach letnich utrzymują ten sam wysoki standard

Dziękujemy, Darek L

Klimatyczne miejsce na Helu z pysznym jedzeniem i miłą obsługą, w szczególności sledź na słodko i zupa rybna, Polecam odwiedzić i się przekonać...

Dziękujemy, _meg82somm

Podczas weekendowego pobytu w/na Helu wraz z przyjaciółkami odwiedziliśmy to miejsce łącznie aż 5 razy - dwa razy na kolacje, na śniadanie i raz na lunch. Jedzenie pyszne, na szczególną uwagę zasługuje pikantna zupa rybna, która zasmakuje nawet osobie nie przypadającej za takimi zupami. Smaczny dorsz w sosie kurkowym, pierogi ruskie, a śniadanie (we wrześniu) jeszcze serwowane w formie bogatego bufetu. Obsługa bardzo sympatyczna.

Dziękujemy, j_lew92

Fantastyczne jedzenie - zupa rybna- najlepsza jaką jedliśmy, ryby świeże i bardzo smaczne. Obsługa szybka i miła. Polecamy

Dziękujemy, Grzegorz W

Obsługa już śpi snem zimowym a tu dopiero wrzesień. Zupy rybne ok. Ziemniak pieczony stary gumowy.
Na pewno tutaj nie wrócę tym bardziej że przy stoliku obok podano zimne ryby z frytkami.

Dziękujemy, 752robertz

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!