“Dla każdego coś dobrego”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Sprawna i miła obsługa. Dorsz z sosem serowo-porowym i puree ziemniaczanym przepyszne! Spaghetti bolognese w porządku, ale jak dla mnie za dużo suszonej bazylii. Zupa pomidorowa 4/5. Menu oferuje zarówno ryby, pasty, a nawet pizze. Knajpka ma swój klimat. Muzyka na żywo (pan grał przepięknie na pianinie). Myślę, że to fajne miejsce!

Dziękujemy, Zmartwiona S

Pyszna zupa pomidorowa i dorsz z sosem porowym polecony przez Pana kelnera. Super piwo Kutter! Kiedyś tu wrócę, zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, AleksandraL986

Dziękujemy za przemiłą obsługę i jak zawsze pysze jedzenie Z przyjemnością odwiedzamy Państwa jak tylko jesteśmy na Helu.

Dziękujemy, Magda-Ober

Dziękujemy pani Gosi za wspaniałą obsługę. Czuliśmy się zaopiekowani. Dorsz przepyszny, pomidorowa domowa a wołowina rozpływała się w ustach. :)

Dziękujemy, Jaworkii

bardzo smaczne jedzenie. rybka bardzo dobra, miejsce klimatyczne, a Pani Gosia przemila. miejsce zdecydowanie godne polecenia

Dziękujemy, zulcins_k

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!