“Godna polecenia”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Przyjemne wnętrze, czysto, toalety również bez zastrzeżeń. Obsługa miła i uprzejma. Zamówiliśmy trzy różne dania i każde z nich było smaczne. Na tej podstawie z czystym sumieniem polecam. Ceny adekwatne do miejsca i jakości dań oraz obsługi.

Dziękujemy, pijujo

Polecam klimatyczna knajpę Kutter. Coś dla osób lubiących lokalną kuchnię. Poza rybami nie brakuje ptactwa czy klasycznej pizzy. Polecam śledzia na słodko ze śliwką i kaczkę. Ryby oczywiście też.

Dziękujemy, simonsY4560YV

Super jedzenie, przytulna atmosfera,Pani Gosia bardzo miła, zadbała o wszystko;) polecam piwo z wiśniami!!!!!!

Dziękujemy, Justyna W

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa. Szczególnie Pani Gosia która nas obsługiwała uśmiechnięta i profesjonalnie podchodzi do klienta :) polecam!

Dziękujemy, Małgorzata W

Rewelacyjny klimat w połączeniu z pysznym jedzeniem obsługa uśmiechnięta, pomocna.Nas obsługiwał Pan Damian którego serdecznie pozdrawiamy i dziekujemy za miłą obsługę.

Dziękujemy, stasiekz2019

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!