Hel

“Super”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019

Super jedzenie, przytulna atmosfera,Pani Gosia bardzo miła, zadbała o wszystko;) polecam piwo z wiśniami!!!!!!

Dziękujemy, Justyna W

Zrecenzowano 14 września 2019

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa. Szczególnie Pani Gosia która nas obsługiwała uśmiechnięta i profesjonalnie podchodzi do klienta :) polecam!

Dziękujemy, Małgorzata W
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny klimat w połączeniu z pysznym jedzeniem obsługa uśmiechnięta, pomocna.Nas obsługiwał Pan Damian którego serdecznie pozdrawiamy i dziekujemy za miłą obsługę.

Dziękujemy, stasiekz2019
Zrecenzowano 14 września 2019

Lokal bardzo godny polecenia. Począwszy od obsługi i niesamowitym klimacie wnętrza, skończywszy na pysznym jedzeniu! No i pani Gosia! Niesamowita osoba, przemiła, ciepła, kulturalna. Same plusy! Polecam!

Dziękujemy, Krljaboski

Polecam serdecznie
Przepyszne jedzenie piwko z wiśniami i wspaniała obsługa pani Małgosi
Na pewno tu wrócimy!!!

Dziękujemy, Michał M

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!