“Super miejsce”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny klimat w połączeniu z pysznym jedzeniem obsługa uśmiechnięta, pomocna.Nas obsługiwał Pan Damian którego serdecznie pozdrawiamy i dziekujemy za miłą obsługę.

Dziękujemy, stasiekz2019

Zrecenzowano 14 września 2019

Lokal bardzo godny polecenia. Począwszy od obsługi i niesamowitym klimacie wnętrza, skończywszy na pysznym jedzeniu! No i pani Gosia! Niesamowita osoba, przemiła, ciepła, kulturalna. Same plusy! Polecam!

Dziękujemy, Krljaboski
Zrecenzowano 14 września 2019

Polecam serdecznie
Przepyszne jedzenie piwko z wiśniami i wspaniała obsługa pani Małgosi
Na pewno tu wrócimy!!!

Dziękujemy, Michał M
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rzadko się zdarza, ze wychodzimy z restauracji najedzeni, a przy okazji nasze kubki smakowe sa zadowolone. obsługiwała nas przesympatyczna pani Gosia, ktora zaimponowala nam zapamiętywaniem zamówienia bez zapisywania. charyzma i zamiłowanie do zawodu kelnera biły od niej z daleka. polecamy w 100%!

Dziękujemy, wojtekk230689
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super. Klimat. Jedzenie. Czas oczekiwania nawet w godzinach szczytu zaskakująco krótki. Przemiła obsługa, podchodząca profesjonalnie do wykonywanych zadań. No i Pani Gosia, która pamięta wszystko xd Pozdrawiam

Dziękujemy, 630jakubb

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!