“Wyśmienicie”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Polecam serdecznie
Przepyszne jedzenie piwko z wiśniami i wspaniała obsługa pani Małgosi
Na pewno tu wrócimy!!!

Dziękujemy, Michał M

Rzadko się zdarza, ze wychodzimy z restauracji najedzeni, a przy okazji nasze kubki smakowe sa zadowolone. obsługiwała nas przesympatyczna pani Gosia, ktora zaimponowala nam zapamiętywaniem zamówienia bez zapisywania. charyzma i zamiłowanie do zawodu kelnera biły od niej z daleka. polecamy w 100%!

Dziękujemy, wojtekk230689

Wszystko super. Klimat. Jedzenie. Czas oczekiwania nawet w godzinach szczytu zaskakująco krótki. Przemiła obsługa, podchodząca profesjonalnie do wykonywanych zadań. No i Pani Gosia, która pamięta wszystko xd Pozdrawiam

Dziękujemy, 630jakubb
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, bardzo mila i profesjonalna obsługa a na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Damian.

Dziękujemy, joannasz2
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyborne rybki, czas oczekiwania na posiłek przy pełnym lokalu to ok. 25 minut, klimatyczne miejsce. Doskonała karta alkoholi. Nasz stolik obsługiwala Pani Gosia, oczywiscie wzorowo :)

Dziękujemy, 220kamilz

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!