“polecamy restauracje Kutter w Helu”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Rzadko się zdarza, ze wychodzimy z restauracji najedzeni, a przy okazji nasze kubki smakowe sa zadowolone. obsługiwała nas przesympatyczna pani Gosia, ktora zaimponowala nam zapamiętywaniem zamówienia bez zapisywania. charyzma i zamiłowanie do zawodu kelnera biły od niej z daleka. polecamy w 100%!

Dziękujemy, wojtekk230689

Wszystko super. Klimat. Jedzenie. Czas oczekiwania nawet w godzinach szczytu zaskakująco krótki. Przemiła obsługa, podchodząca profesjonalnie do wykonywanych zadań. No i Pani Gosia, która pamięta wszystko xd Pozdrawiam

Dziękujemy, 630jakubb

Pyszne jedzenie, bardzo mila i profesjonalna obsługa a na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Damian.

Dziękujemy, joannasz2

Wyborne rybki, czas oczekiwania na posiłek przy pełnym lokalu to ok. 25 minut, klimatyczne miejsce. Doskonała karta alkoholi. Nasz stolik obsługiwala Pani Gosia, oczywiscie wzorowo :)

Dziękujemy, 220kamilz

Cudowne miejsce, przepyszne jedzenie, idealna opieka personelu. Pani Gosia zaopiekowała się nami jak rodziną. Dziękujemy.

Dziękujemy, gabrielh648137

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!