“Rewelacja”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Wyborne rybki, czas oczekiwania na posiłek przy pełnym lokalu to ok. 25 minut, klimatyczne miejsce. Doskonała karta alkoholi. Nasz stolik obsługiwala Pani Gosia, oczywiscie wzorowo :)

Dziękujemy, 220kamilz

Cudowne miejsce, przepyszne jedzenie, idealna opieka personelu. Pani Gosia zaopiekowała się nami jak rodziną. Dziękujemy.

Dziękujemy, gabrielh648137

Pyszne jedzenie. Niesamowity klimat i przesympatyczni obsługa a w szczególności Pan Damian:). Pozdrawiam!

Dziękujemy, 301jasperb

Dania są naprawdę smaczne. Obsługa bardzo sympatyczna, cierpliwa,zorientowana a co za tym idzie pomocna w wyborze posiłku. Szczególnie miło i przyjaźnie obslugiwała nas pani Dagmara. Z czystym sumieniem polecam lokal pod każdym względem.

Dziękujemy, Libre24

Witam,
odwiedziliśmy restauracje przedwczoraj i w dniu dzisiejszym. Jedzenie i obsługa bardzo dobre. Poprzednio byłem w tym miejscu w 2013 r. i polecam tą restaurację. Obsługiwała nas Pani Gosia. Polecam

Dziękujemy, Adrian K

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!