Hel

“Cudownie”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, przepyszne jedzenie, idealna opieka personelu. Pani Gosia zaopiekowała się nami jak rodziną. Dziękujemy.

Dziękujemy, gabrielh648137

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie. Niesamowity klimat i przesympatyczni obsługa a w szczególności Pan Damian:). Pozdrawiam!

Dziękujemy, 301jasperb
Zrecenzowano 12 września 2019

Dania są naprawdę smaczne. Obsługa bardzo sympatyczna, cierpliwa,zorientowana a co za tym idzie pomocna w wyborze posiłku. Szczególnie miło i przyjaźnie obslugiwała nas pani Dagmara. Z czystym sumieniem polecam lokal pod każdym względem.

Dziękujemy, Libre24

Witam,
odwiedziliśmy restauracje przedwczoraj i w dniu dzisiejszym. Jedzenie i obsługa bardzo dobre. Poprzednio byłem w tym miejscu w 2013 r. i polecam tą restaurację. Obsługiwała nas Pani Gosia. Polecam

Dziękujemy, Adrian K
Zrecenzowano 12 września 2019

Zdecydowanie najlepsze jedzenie i najlepsza obsługa na Helu gorąco pozdrawiam przemiłą panią Gosię

Dziękujemy, Ania M

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!