“super jedzenie”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Witam,
odwiedziliśmy restauracje przedwczoraj i w dniu dzisiejszym. Jedzenie i obsługa bardzo dobre. Poprzednio byłem w tym miejscu w 2013 r. i polecam tą restaurację. Obsługiwała nas Pani Gosia. Polecam

Dziękujemy, Adrian K

Zdecydowanie najlepsze jedzenie i najlepsza obsługa na Helu gorąco pozdrawiam przemiłą panią Gosię

Dziękujemy, Ania M

Polecam, najlepsze jedzenie na Helu. Kelner Damian super profesjonalny. Negatywne opinie to chyba zasługa konkurencji, nie może być inaczej. Pozdrawiamy :) i do zobaczenia. :)

Dziękujemy, Jacjusz

Polecam! 10/10 Obiady bardzo dobre, szczególnie flądra. Świetna obsługa, Pani Gosia mega sympatyczna, POLECAM!

Dziękujemy, GrzesiekB93

Przedwczoraj odwiedziliśmy Restaurację Kuter razem z naszymi znajomymi z Francji
Jedzenie było , jak zawsze, pyszne, szybko podane i gorące - to ważne bo tego dnia pogoda była paskudna wietrzna i lało. Obsługiwała nas przesympatyczna kelnerka Dagmara z cierpliwością wysłuchując naszych oczekiwań odnośnie dań. Serwis był szybki, sprawny i z uśmiechem, Dziękujemy i do zobaczenia za rok

Dziękujemy, Seaside295425

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!