Hel

“Pyszne jedzonko, super obsługa”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 września 2019

Polecam, najlepsze jedzenie na Helu. Kelner Damian super profesjonalny. Negatywne opinie to chyba zasługa konkurencji, nie może być inaczej. Pozdrawiamy :) i do zobaczenia. :)

Dziękujemy, Jacjusz

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! 10/10 Obiady bardzo dobre, szczególnie flądra. Świetna obsługa, Pani Gosia mega sympatyczna, POLECAM!

Dziękujemy, GrzesiekB93
Zrecenzowano 12 września 2019

Przedwczoraj odwiedziliśmy Restaurację Kuter razem z naszymi znajomymi z Francji
Jedzenie było , jak zawsze, pyszne, szybko podane i gorące - to ważne bo tego dnia pogoda była paskudna wietrzna i lało. Obsługiwała nas przesympatyczna kelnerka Dagmara z cierpliwością wysłuchując naszych oczekiwań odnośnie dań. Serwis był szybki, sprawny i z uśmiechem, Dziękujemy i do zobaczenia za rok

Dziękujemy, Seaside295425
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, porcje w sam raz :) mimo pełnej sali nie czekaliśmy długo na zamówienie. Mnie osobiście urzekło piwo Kutter z wiśniami :)

Dziękujemy, drduch1993

Polecam odwiedzić restaurację
Kelnerka Gosia miła osoba cierpliwa również do dzieci.
Polecam jedzonko nie za drogie a bardzo dobre wystrój Miejsca idealny

Dziękujemy, Łukasz H

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!