“Super”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Przedwczoraj odwiedziliśmy Restaurację Kuter razem z naszymi znajomymi z Francji
Jedzenie było , jak zawsze, pyszne, szybko podane i gorące - to ważne bo tego dnia pogoda była paskudna wietrzna i lało. Obsługiwała nas przesympatyczna kelnerka Dagmara z cierpliwością wysłuchując naszych oczekiwań odnośnie dań. Serwis był szybki, sprawny i z uśmiechem, Dziękujemy i do zobaczenia za rok

Dziękujemy, Seaside295425

Bardzo dobre jedzenie, porcje w sam raz :) mimo pełnej sali nie czekaliśmy długo na zamówienie. Mnie osobiście urzekło piwo Kutter z wiśniami :)

Dziękujemy, drduch1993
Zrecenzowano 12 września 2019

Polecam odwiedzić restaurację
Kelnerka Gosia miła osoba cierpliwa również do dzieci.
Polecam jedzonko nie za drogie a bardzo dobre wystrój Miejsca idealny

Dziękujemy, Łukasz H
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja super klimat,pyszne jedzenie. Obsługa na wysokim poziomie szczególnie Pan Damian, polecił mi pyszne jedzenie bardzo sympatyczny i kulturalny. Napewno jeszcze kiedyś odwiedzę to miejsce

Dziękujemy, stokro
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal ,jedzenie rewelacja ! Najlepsza obsługa na Helu zawsze uśmiechnięci i pomocni na szczególne wyróżnienie jak dla nas zasługuje Pan Damian :-D .

Dziękujemy, paprotka1313

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!