“Naprawdę polecam”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja super klimat,pyszne jedzenie. Obsługa na wysokim poziomie szczególnie Pan Damian, polecił mi pyszne jedzenie bardzo sympatyczny i kulturalny. Napewno jeszcze kiedyś odwiedzę to miejsce

Dziękujemy, stokro

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lokal ,jedzenie rewelacja ! Najlepsza obsługa na Helu zawsze uśmiechnięci i pomocni na szczególne wyróżnienie jak dla nas zasługuje Pan Damian :-D .

Dziękujemy, paprotka1313
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój bardzo ładny, jedzenie pyszne, duże porcje, więc nie da się nie wyjść będąc dalej głodnym. Obsługa, w szczególności Pan Damian jest na bardzo wysokim poziomie, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Dziękujemy, 310grzesiekh
Zrecenzowano 10 września 2019

Polecam. Chyba najlepsza restauracja w Helu. Z obsługi za uśmiech, uprzejmość i profesjonalną pomoc w wyborze dań na wyróżnienie zasługuje Pani Dagmara.

Dziękujemy, Ho W
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo klimatyczny, smaczne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie, Pan Damian świetnie dba o gości, jest stworzony na to stanowisko :-)

Dziękujemy, MagdaM1639

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!