“dobre jedzenie miła obsluga”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019

Polecam. Chyba najlepsza restauracja w Helu. Z obsługi za uśmiech, uprzejmość i profesjonalną pomoc w wyborze dań na wyróżnienie zasługuje Pani Dagmara.

Dziękujemy, Ho W

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal bardzo klimatyczny, smaczne jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie, Pan Damian świetnie dba o gości, jest stworzony na to stanowisko :-)

Dziękujemy, MagdaM1639
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam, jedzenie przepyszne, fajny klimat i super obsługa a w szczególności kelner Pan Damian. Napewno tu wrócę. Polecam gorąco.

Dziękujemy, marusia25
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje, bardzo dobre jedzenie, super klimacik i profesjonalna obsługa a w szczególności Pan Damian.

Dziękujemy, monyczkak
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy pierwszy raz zawitałem do restauracji zachwycił mnie wystrój ciepłe wnętrze jedzenie dobre ale czegoś brakowało do tego przyjazna obsługa a w szczególności pan Damian

Dziękujemy, t0warzyszg

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!