“Przyjazna atmosfera”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam, jedzenie przepyszne, fajny klimat i super obsługa a w szczególności kelner Pan Damian. Napewno tu wrócę. Polecam gorąco.

Dziękujemy, marusia25

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restauracje, bardzo dobre jedzenie, super klimacik i profesjonalna obsługa a w szczególności Pan Damian.

Dziękujemy, monyczkak
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gdy pierwszy raz zawitałem do restauracji zachwycił mnie wystrój ciepłe wnętrze jedzenie dobre ale czegoś brakowało do tego przyjazna obsługa a w szczególności pan Damian

Dziękujemy, t0warzyszg
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne wystrój w porządku , obsługa kelnera Damiana profesjonalna,na pewno odwiedze następnym razem. Polecam bardzo

Dziękujemy, V9158VJbeatak
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Gdańsku wyskoczyłem z rodziną na Hel. Postanowiliśmy zjeść w restauracji Kutter. Wystrój wspaniały!! Obsługa trochę mało uśmiechnięta ale całkiem profesjonalna - noszą fajne kaszubskie stroje :). Na jedzenie czekaliśmy średnio długo Ok. 15-20min. Danie podane estetycznie. Smak... takie 7-8/10. Mam tylko jedno ale do całości lokalu .. strasznie zle się czułem w towarzystwie rodzin z bardzo głośnymi dziećmi. Strasznie cieżko było się skupić na jedzeniu i rozmowie. Ceny? - mimo prestiżu lokalu - konkurencyjne!. Na pewno mógłbym polecić ten lokal ze względu na wystrój i jakość jedzenia (nawet poza sezonem)

Dziękujemy, hilarzocchi

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!