“Miła atmosfera i profesjonalizm ”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne wystrój w porządku , obsługa kelnera Damiana profesjonalna,na pewno odwiedze następnym razem. Polecam bardzo

Dziękujemy, V9158VJbeatak

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Gdańsku wyskoczyłem z rodziną na Hel. Postanowiliśmy zjeść w restauracji Kutter. Wystrój wspaniały!! Obsługa trochę mało uśmiechnięta ale całkiem profesjonalna - noszą fajne kaszubskie stroje :). Na jedzenie czekaliśmy średnio długo Ok. 15-20min. Danie podane estetycznie. Smak... takie 7-8/10. Mam tylko jedno ale do całości lokalu .. strasznie zle się czułem w towarzystwie rodzin z bardzo głośnymi dziećmi. Strasznie cieżko było się skupić na jedzeniu i rozmowie. Ceny? - mimo prestiżu lokalu - konkurencyjne!. Na pewno mógłbym polecić ten lokal ze względu na wystrój i jakość jedzenia (nawet poza sezonem)

Dziękujemy, hilarzocchi
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie,przytulne wnętrze,zajebiaszcze rybioszki,oraz profesjonalna obsluga kelnera Damiana

Dziękujemy, wscieklybaczek124
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła atmosfera, przyjemny wystrój dobra lokalizacja oraz obsługa kelnera Damiana.

Dziękujemy, patka1234
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam to miejsce dla tych którzy cenią świetny klimat i pyszne dania :) obsługa przez Pana Damiana była profesjonalna na bardzo wysokim poziomie . Cudowne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi . Na pewno jeszcze wrócimy ;) Pozdrawiam !

Dziękujemy, karolinasX3472ZD

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!