“Piękny lokal. Straszni klienci! ”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Podczas pobytu w Gdańsku wyskoczyłem z rodziną na Hel. Postanowiliśmy zjeść w restauracji Kutter. Wystrój wspaniały!! Obsługa trochę mało uśmiechnięta ale całkiem profesjonalna - noszą fajne kaszubskie stroje :). Na jedzenie czekaliśmy średnio długo Ok. 15-20min. Danie podane estetycznie. Smak... takie 7-8/10. Mam tylko jedno ale do całości lokalu .. strasznie zle się czułem w towarzystwie rodzin z bardzo głośnymi dziećmi. Strasznie cieżko było się skupić na jedzeniu i rozmowie. Ceny? - mimo prestiżu lokalu - konkurencyjne!. Na pewno mógłbym polecić ten lokal ze względu na wystrój i jakość jedzenia (nawet poza sezonem)

Dziękujemy, hilarzocchi

Przepyszne jedzenie,przytulne wnętrze,zajebiaszcze rybioszki,oraz profesjonalna obsluga kelnera Damiana

Dziękujemy, wscieklybaczek124

Bardzo dobre jedzenie, miła atmosfera, przyjemny wystrój dobra lokalizacja oraz obsługa kelnera Damiana.

Dziękujemy, patka1234

Serdecznie polecam to miejsce dla tych którzy cenią świetny klimat i pyszne dania :) obsługa przez Pana Damiana była profesjonalna na bardzo wysokim poziomie . Cudowne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi . Na pewno jeszcze wrócimy ;) Pozdrawiam !

Dziękujemy, karolinasX3472ZD

Witam serdecznie
Jedzonko bardzo smaczne i podane na ciepło , pomieszczenie klimatyczne , oraz obsługa kelnera Damiana bardzo uprzejma i profesjonalna polecam :)

Dziękujemy, sysias2019

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!