“Obiad”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam to miejsce dla tych którzy cenią świetny klimat i pyszne dania :) obsługa przez Pana Damiana była profesjonalna na bardzo wysokim poziomie . Cudowne miejsce do spędzenia czasu ze znajomymi . Na pewno jeszcze wrócimy ;) Pozdrawiam !

Dziękujemy, karolinasX3472ZD

Witam serdecznie
Jedzonko bardzo smaczne i podane na ciepło , pomieszczenie klimatyczne , oraz obsługa kelnera Damiana bardzo uprzejma i profesjonalna polecam :)

Dziękujemy, sysias2019
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, cudowny klimat i przedewszystkim cudowna obsługa, szczególnie pan Damian !! Polecam

Dziękujemy, 119magdar
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, obsługa na wysokim poziomie. Na szczególna pochwale zasługuje pan Damian, oby więcej takich osób w ekipie

Dziękujemy, stankpatt
Zrecenzowano 8 września 2019

W restauracji jestem średnio co 3 miesiące, czy to na eleganckim obiedzie z partnerem czy tak jak ostatnio z dużo młodszą znajomą zmęczone kilkugodzinną jazda rowerem i rozczochrane- doceniam fakt, że mimo wyglądu i młodego wieku obsługa jest pomocna i kulturalna dzięki czemu wiem ze jestem mile widziana w miejscu w którym uwielbiam zjeść świeżą rybę! ;)
Polecam niezależnie czy na zewnątrz upały czy śnieg!

Dziękujemy, GoscHedonistka

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!