“Polecam ”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat, obsługa na wysokim poziomie. Na szczególna pochwale zasługuje pan Damian, oby więcej takich osób w ekipie

Dziękujemy, stankpatt

Zrecenzowano 8 września 2019

W restauracji jestem średnio co 3 miesiące, czy to na eleganckim obiedzie z partnerem czy tak jak ostatnio z dużo młodszą znajomą zmęczone kilkugodzinną jazda rowerem i rozczochrane- doceniam fakt, że mimo wyglądu i młodego wieku obsługa jest pomocna i kulturalna dzięki czemu wiem ze jestem mile widziana w miejscu w którym uwielbiam zjeść świeżą rybę! ;)
Polecam niezależnie czy na zewnątrz upały czy śnieg!

Dziękujemy, GoscHedonistka
Zrecenzowano 8 września 2019

Muszę zgodzić się z tym, że jest trochę za dużo ludzi jak na takie miejsce, co prowadzi do problemów z obsługą. Na plus bardzo dobra zupa rybna (a jak zauważyłam, na półwyspie jest z tym duży problem). Bardzo dobra lokalizacja i przyjemny wystrój.
Ogólnie miejsce na plus.

Dziękujemy, ma_gorzatan831
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania smaczne. Za to kelnerki do wymiany. Taśma produkcyjna. Jak nie obleją (niechcący) wrzątkiem , to czepiają się, że wchodzisz do środka jak ona idzie z posiłkami . Masakra. Zbyt dorosły jestem żeby jakaś siksa, młodsza od mojej córki, wyrzuciła mnie z lokalu i zwracała się do mnie w ten sposób. I to we wrześniu. Boję się co jest w środku sezonu. Całe szczęście są jeszcze inne lokalne.

Dziękujemy, 209tomaszw
Zrecenzowano 7 września 2019

Restauracja jak taki bar mleczny, kelnerki nieuprzejme, tak jakby pracowały za karę, zamówiliśmy pizzę, ale to co nas spotkało przeszło wszelkie granice, ciasto pływało w tłuszczu, sam tłuszcz i tylko tłuszcz. Jedyne co było dobre z tej restauracji to coca-cola, którą wypiłem. Na pewno się tak nie pojawię.

Dziękujemy, boso_przez_

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!