“07.wrzesień. 2019”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania smaczne. Za to kelnerki do wymiany. Taśma produkcyjna. Jak nie obleją (niechcący) wrzątkiem , to czepiają się, że wchodzisz do środka jak ona idzie z posiłkami . Masakra. Zbyt dorosły jestem żeby jakaś siksa, młodsza od mojej córki, wyrzuciła mnie z lokalu i zwracała się do mnie w ten sposób. I to we wrześniu. Boję się co jest w środku sezonu. Całe szczęście są jeszcze inne lokalne.

Dziękujemy, 209tomaszw

Zrecenzowano 7 września 2019

Restauracja jak taki bar mleczny, kelnerki nieuprzejme, tak jakby pracowały za karę, zamówiliśmy pizzę, ale to co nas spotkało przeszło wszelkie granice, ciasto pływało w tłuszczu, sam tłuszcz i tylko tłuszcz. Jedyne co było dobre z tej restauracji to coca-cola, którą wypiłem. Na pewno się tak nie pojawię.

Dziękujemy, boso_przez_
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre. Ceny spoko. Ale atmosfera jak na taśmie produkcyjnej. Kelnerki biją rekordy świata w sprincie żeby tłum ludzi ogarnąć. Za plecami Karyna i wyjący "bombelek" . To nie dla tych co lubią spokojnie zjeść.

Dziękujemy, danielobalski
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dorsz w zestawie z surówkami i frytkami z masłem czosnkowym w bardzo dobrej cenie. Polecam bardzo smaczny.

Dziękujemy, mateuszb888
Zrecenzowano 6 września 2019

Polecamy dla niezbyt głodnych.
Dorsz w zestawie smaczny, ale jak za taką cenę porcja mogłaby być większa.
Ciekawy wystrój w morskim klimacie.
Wygodna toaleta z przewijakiem.

Dziękujemy, Illon11

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!