“Smacznie i miło”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Miła obsługa, dobre jedzenie. Pani Karolina poleciła nam dwa dania, które były bardzo smaczne. Polecam!

Dziękujemy, KamilM339

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Szału nie ma. Zupa rybna na ostro nie najgorsza ale rybna z warzywami bez ryby. Plusy _ Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, W4300JMjoannas
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

To był spontaniczny wypad na zakończenie wakacji, po plażowaniu przyszedł czas na obiad. Po przejrzeniu opinii padło na restauracje Kutter która przyciąga z daleka wyglądem i wystrojem. Kelnerki ubrane w tradycyjne stroje dodały atutów, lecz niestety posadzono nas w dalszej części lokalu gdzie kelenerami byli panowie po prostu elegancko ubrani. Jeśli chodzi o jedzenie było bardzo pyszne i doprawione. Proponowałbym tylko przemyślenia rodzaju mięsa używanego w półmisku. Moim zdaniem zdecydowanie wybrane za suche kawałki lecz do zaakceptowania. Obsługa kelnerska na okolicznych stolikach była miła i żywo zainteresowana czy smakuje czy coś podać. Nam się nie poszczęściło. Kelner był albo nowy albo zmęczony sezonem. Ani razu nie zapytał czy smakuje a o rachunek po 20 minutach czekania aż sie zainteresuje poprosiliśmy innego kelnera.
Reasumując miejsce godne polecenia, pełne historii i morskiego klimatu. Smaczne jedzenie, jedyny minus to obsługa na jaką trafiliśmy, lecz wydaje mi się że warto spróbować może trafi sie na inną ekipe.

Dziękujemy, boski_maczkowski
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Nasze miejsce w Helu. Co roku wracamy i wracać będziemy. Super jedzenie i klimat dzięki obsłudze. Pozdrowienia dla Karoliny :-)

Dziękujemy, jojkowa
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Polecam każdemu lubiącemu piwko na słodko ich wyrób z wiśniami, petarda. Pozdrawiam Karolinę - kelnerkę z poczuciem humoru :)

Dziękujemy, Sabinka900

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!