Hel

“Smacznie”
Restauracja Kutter — recenzja

Restauracja Kutter
Nr 1 wśród 47 Restauracje (Hel)
Kuchnie: Polska, Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

To był spontaniczny wypad na zakończenie wakacji, po plażowaniu przyszedł czas na obiad. Po przejrzeniu opinii padło na restauracje Kutter która przyciąga z daleka wyglądem i wystrojem. Kelnerki ubrane w tradycyjne stroje dodały atutów, lecz niestety posadzono nas w dalszej części lokalu gdzie kelenerami byli panowie po prostu elegancko ubrani. Jeśli chodzi o jedzenie było bardzo pyszne i doprawione. Proponowałbym tylko przemyślenia rodzaju mięsa używanego w półmisku. Moim zdaniem zdecydowanie wybrane za suche kawałki lecz do zaakceptowania. Obsługa kelnerska na okolicznych stolikach była miła i żywo zainteresowana czy smakuje czy coś podać. Nam się nie poszczęściło. Kelner był albo nowy albo zmęczony sezonem. Ani razu nie zapytał czy smakuje a o rachunek po 20 minutach czekania aż sie zainteresuje poprosiliśmy innego kelnera.
Reasumując miejsce godne polecenia, pełne historii i morskiego klimatu. Smaczne jedzenie, jedyny minus to obsługa na jaką trafiliśmy, lecz wydaje mi się że warto spróbować może trafi sie na inną ekipe.

Dziękujemy, boski_maczkowski

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Nasze miejsce w Helu. Co roku wracamy i wracać będziemy. Super jedzenie i klimat dzięki obsłudze. Pozdrowienia dla Karoliny :-)

Dziękujemy, jojkowa
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Polecam każdemu lubiącemu piwko na słodko ich wyrób z wiśniami, petarda. Pozdrawiam Karolinę - kelnerkę z poczuciem humoru :)

Dziękujemy, Sabinka900
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Dziękujemy Pani Gosi za super obsługę
Polecam tą restaurację!

Dziękujemy, Kamila B
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Od wielu lat bywamy w Kuttrze. Często w towarzystwie naszego psa. Niektórzy twierdzą, że konia. Śniadania (niezapomniane naleśniki) i obiady, a właściwie kolacje.
Ryby, mięsko, pizza.
I obsługa. Wspaniali ludzie. Otwarci. Mili. I komunikatywni. W tym roku specjalna gwiazdka dla Karoliny
Najlepsza restauracja w Helu.

Dziękujemy, Iwona P

Restauracja Kutter — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Kutter? Podziel się wrażeniami!